JAUNUMI

 

16.05.2015.

14:00 Gongu skaņu meditācija

pie Gundegas Morītes

 

 

Gongi eksistējuši jau 2. gadsimtā pirms mūsu ēras, un bijuši izplatīti gan Ķīnas teritorijā, gan Tibetā, Indijā, Bali, Malaizijā un citur. Senie tibetieši tos lietojuši, lai palīdzētu ārstēt mugurkaula, locītavu slimības, kā arī galvassāpes, migrēnu, bezmiegu, hormonālās un daudzas cits ar veselību saistītas problēmas. Gongu un dziedošo Tibetas trauku skaņas un to radītās vibrācijas iedarbojas uz cilvēka limbisko un endokrīno sistēmu, veicinot to sekmīgu darbību. Mirklī, kad cilvēks ir piesātināts ar skaņu, norisinās fiziskā, mentālā un emocionālā ķermeņa atjaunojošais process.

 

Ne visiem tas izdodas viegli un plūstoši, bieži izjūt trauksmi, bailes, nepatiku, fiziskas sāpes mugurā, locītavās, citi aizmieg, taču neskatoties uz to, pārmaiņu process ir sācies. Šīs sajūtas ir tikai psihosomatiska reakcija, kura cilvēkam nekaitē ne garīgi, ne emocionāli, nedz arī fiziski. Šīs sajūtas pieder pie attīrīšanās procesa.

 

Tomēr ar gongu skaņas meditācijas palīdzību iespējams ne tikai dziedināt, bet arī vienkārši relaksēties, atbrīvojoties no ikdienā uzkrātā stresa, noguruma, sakārtot domas un aktivizēt visu enerģētisko centru (čakru) aktīvu darbību.

Gonga skaņu iedarbība:

 

- Gonga skaņa harmonizē, sakārto, atjauno un dod spēku.

- Veicina relaksāciju, ļaujot nonākt mierīgā atpūtas stāvokli, palīdz mazināt stresu.

- Gonga skaņas rada pozitīvas pārmaiņas mūsu fiziskajā, emocionālajā un garīgajā plānā.

 

Šī ir viena no visspēcīgākajām meditācijām. Tā ir piemērota ikvienam, kurš vēlas, jūtas gatavs mainīties, stiprināt savu garu, dvēseli, miesu – harmonizēt un sakārtot sevi.

Līdzi ņemam siltu plediņu un zeķītes! Iepriekš noteikti pieteikties, zvanot 26558085 vai rakstot jana.briede@gmail.com

 

Retrīts "Atrodi sevi - starp zvaigznēm un zemi"

29.05. - 31.05.

 

Mūsu dzīvi vada, ietekmē un apvij daudz dažādi skaitļi un planētas, retrīta laikā palīdzēsim izprast un atrast sevi, kas ir tavs dvēseles skaitlis, dzīves ceļa skaitlis, u.c. Joga, dejas, jaunas iepazīšanās un atkal satikšanās Daugavas krastā... Ievu līcī.

 

 

 

 

 

Ierašanās viesu namā ”Umuri” – mājā „Ievu līcis” piektdien  29. maijā no plkst. 16:00, aizbraukšana svētdien 31. maijā līdz 18:00 

 

Retrīta dalības ziedojums ir 88/108 EUR*

 

Cenā iekļauts:

  • Nakšņošana*

  • Ēdināšana (Veģetārā virtuve – burvīgs pavārs virtuozs Oļegs Serafimovs no www.restoransbuddha.lv)

  • Lekcijas un informatīvie materiāli

  • Jogas nodarbības

  • Pirts apmeklējums

 

 

Retrītam var pieteikties līdz 10. maijam, veicot dalības apstiprinošu iemaksu 40 EUR**

Vairāk informācijas pie Janas ( t. 26558085 vai e-pasts: jana.briede@gmail.com ) vai Zanes (t. 26382727 vai e-pasts: zibzane@inbox.lv )