Nodarbību pasniedzēji

27971690_1729474537095731_41345385760553
Jana 

„Joga un dejas ir mana būtsika dzīves sastāvdaļa jau vairāk kā 10 gadus. Esmu augusi, turpinu augt un mācīties kopā ar katru nodarbību, meditāciju un notikumu savā dzīvē. Kustība ir mans atbalsts, spēks un enerģijas avots.”

Kristīne 

"Dzīvot ir skaisti un vienkārši"

 Daiga

Nekas nesākas...un nekas nebeidzas...ir tikai nebeidzams ceļš...CEĻŠ PIE SEVIS...

Joga – man tas ir ceļojums SEVĪ. Nesteidzoties...izbaudot...sadzirdot Sevi. Tās ir sarunas ar savu dvēseli, ar savu ķermeni, ar savu prātu, kur nemitīgi tiek atsijāts ārpasaules viedoklis, domas. Joga – tas ir harmonijas un līdzsvara avots, savas unikalitātes apzināšanās. Tā ir apzināšanās, ka viss ir mainīgs - pasaule, līdzcilvēki, situācijas, arī Es pati. Šajā laikā un šī brīža pasaulē nav nekā lieka, viss ir tikai mans atspulgs, kurš ļauj ieskatīties savas iekšējās būtības dziļumos, kur blakus mīlestībai, labsirdībai un ticībai labajam ir arī bailes, nedrošība, dusmas, sevis kritizēšana un citu nepieņemšana. Joga man paver iespēju caur ķermeni, caur sajūtām apzināties, ka šis viss ir un būs... necīnīties ar to. Bet iemīlēt...pieņemt visu tāds, kāds tas ir. ...sekojot saviem Dvēseles čukstiem, kuri ved pa Gaismas un Mīlestības ceļu.

 

 Zane ​​

Joga man ir dzīves neatņema sastāvdaļa, kas palīdz man apzināt sevi, mainīt manus ieradumus, palīdz uzlabot gan emocionālu, gan fizisko pašsajūtu. Joga tas ir saziņas veids ar iekšējo un ārējo pasauli, kā arī saziņa vienam ar otru.
Joga dod spēku, enerģiju, līdzsvaru, mieru, ticību sev un palīdz atvērt sirdi mīlestībai.