Retrīts "Uzplauksti"

24. un 25.aprīlī

Aicinām Tevi uz enerģijas piepildītu retrītu jeb “atvaļinājumu” 24 stundu garumā, kurā pilnībā varēsi veltīt laiku sev un savas patiesās būtības sajušanai, atslēdzot prātu un ļaujot uzplaukt savām patiesajām sirds vēlmēm.

Kas ir retrīts ? 

Retrīts - vieta, laiks un telpa Tev, kā arī iespēja būt ārpus savas ikdienas. Iespēja apstāties un sajust sevi daudz dziļāk - pabūt ar sevi. Retrīts “pabaro” iekšējo vajadzību palikt vienatnē ar sevi, ieskatīties dziļāk un atbildēt uz jautājumu “ko tad es patiesībā vēlos?”, jo ikdienas steigā un rūpēs mēs viegli pazaudējam dzīves garšu, baudu un prieku. Retrīts ir vieta, kur iespējams iegūt atbildes uz saviem jautājumiem.

IZBAUDI

Sajūtu deju

Deja ir brīnumaini spēcinoša aktivitāte un dziļa meditācija sevī, kas mums atļauj justies fantastiski.

Sajūtu dejas laikā izdejosim sava ķermeņa sajūtas un atbrīvosimies no zemapziņas blokiem.

Dabas spēku

Kustību nodarbības norisināsies ārā - uzkrāsim dabas enerģiju. Retrīts norisināsies skaistā atpūtas vietā, netālu no Ogres, Turbas.

Mieru

Laiku varēsi pavadīt gan savā privātajā telpā - viesu nama labiekārtotā numuriņā, gan arī svaigā gaisā. Par visu parūpēsimies mēs -  Tev atliks baudīt!

Atpūtas kompleks "Turbas"

No 24.aprīļa līdz 25.aprīlim

Turbas ir viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā, kas atrodas 40 km attālumā no Rīgas un 5 km attālumā no Ogres, Suntažu virzienā, vietā kur saplūst lauku daba un pilsētas komforts. Turbās ir iespējams uzkāpt skatu tornī, apskatīt dižozolu, izstaigāt pastaigu takas, gūt mieru sakoptā mežā, baudīt ainavu lapenēs un pastaigāties pa tiltiņiem.

Vieta ļaus uzņemt jaunu enerģiju, kas noderēs, atgriežoties darba spraigajā ikdienā.

Atpūtas kompleksā Tev būs pieejama sava atsevišķa telpa jeb viesnīcas numuriņš, kur netraucēti varēsi darboties online nodarbībās, savkārt, āra nodarbībām izmantosim blakus esošo nojumi un pļavas. Līdzi Tev būs nepieciešams portatīvais dators, lai varētu pieslēgties Zoom tiešsaistes nodarbībām. 

No plkst. 12:00 līdz 25.aprīļa 12:00

ĒDINĀŠANA

Par ēdināšanu gādās norises vietas saimnieki! Būs gan brokastis, gan pusdienas, gan vakariņas, kas tiks pasniegtas brīvā dabā vai Tavā numuriņā. 

PROGRAMMA

Programmā: vieglas jogas nodarbības, enerģijas atgūšanas prakses un meditācijas, pašmasāžas meistarklase. Nodarbības un pastaigas svaigā gaisā. Pilnīgs miers un dziļa savienošanās ar sevi. Un vēl - komunikācija ar visām burvīgajām pasākuma dalībiecēm!!!

Ar zināšanām dalīsies :

Jana Briede

Jogas, meditācijas un dejas pasniedzēja ar 15 gadu pieredzi, nometņu un retrītu vadītāja, setrificēts koučs, apzinātības praktizētāja un pasaules apceļotāja

140878470_3631361963566690_1702139631587

Kristīne Ennīte

Kristīne Ennīte ir Face Practise radītāja.

Veselīgā skaistuma praksi iesākusi jau 6 gadus atpakaļ, kad laižot pasaulē bērniņu, veselība sašķobījās un ļoti strauji pieredzēja nepatīkamas izmaiņas sejā un ķermenī.
Face Practise sejas masāžas iet kopā ar veselīgo skaistumu arī dabīgas kosmētikas lietošanā. Sejas masāžas veic jau aptuveni 3 gadus un tikpat ilgu laiku vada arī pašmasāžas nodarbības, un katrs vingrojums  ir pārbaudīts un notestēts ikdienā. 

Man vīzija ir parādīt sievietēm iespējas kā sasniegt harmoniju sejā un ķermenī pašai saviem spēkiem un sniegt iedvesmu smelties pašai sevī dabisko un veselīgo skaistumu.

image0 (2).jpeg

Nodarbības

“Tavas robežas”

Nodarbība, kur mācīsimies būt autentiskas un patiesas,

pirmkārt, pret sevi.

Mēs bieži savā dzīvā saskaramies ar situāciju, kur nespējam saprast - piekrist vai noraidīt kādu lūgumu? Un tad mēs piekrītam, tam ko nevēlamies, lai saglabātu labas attiecības – lai otrs cilvēks neapvainotos? Un kā tu zini, ka pasakot nē, tu neatteiksies no jaunas un perspektīvas iespējas?

Tā vienmēr ir dilemma. Uz šiem jautājumiem universālu atbilžu nav. Toties ir pazīmes, kuras pamanot, varam saprast un izvērtēt – piekrist

piedāvājumam vai atteikties. Mācīsimies veidot stipras, bet elastīgas mūsu personīgās robežas un izpratīsim, kā ieklausīties savā ķermenī un atpazīt atbildes sevī, kā sevi nevainot par atteikumu vai piekrišanu un būt saskaņā ar savu izvēli jebkurā laikā. 

"Sajūtu deja"

Mēs esam dzimuši, lai dejotu. Īpaši sievietēm, deja ir svarīga dzīves sastāvdaļa caur, kuru sajust ķermeni, izjust emocijas un izdejot tās. Deja maina to, kā mēs jūtamies un domājam, deja paaugstina pašapziņu un uzlabo pašsajūtu. Caur deju un kustību mēs spējam komunicēt, mūsu emocijas ietekmē mūsu kustības, vērojot cilvēka kustības vien mēs varam noteikt viņa emocionālo stāvokli. Mūsu nepazinātās kustības ietekmē hormoni un mūsu ķermeņa veselības stāvoklis jeb te der piebilst “Tu esi tas, ko tu domā, tas, ko tu ēd un tas, ko tu jūti.” Deja apvieno mūsu prātu un ķermeni kā arī mūsu sajūtas un emocijas – deja ir brīnumaini spēcinoša aktivitāte un dziļa meditācija sevī, kas mums atļauj justies fantastiski. Sajūtu dejas laikā mēs izdejosim sava ķermeņa sajūtas un atbrīvosimies no zemapziņas blokiem - sajūtīsim savu ķermeni!

"Pašmasāža "

Meistarklases laikā: uzzināsi visu svarīgāko par vienkāršo un efektīvo sauso masāžu, kas:

* uzlabo asinsriti, limfas plūsmu, ādas izskatu un elastību, āda kļūst gludāka un maigāka

* samazina celulīta izskatu

* izvada no ādas toksīnus un palīdz atbrīvoties no atmirušajām šūnām

* uzlabo imunitāti

- mazliet teorijas par ādas iekšējiem procesiem un kā nonākt veselīgā skaistuma dzīvesveidā

- sejas, kakla un galvas vienkāršā pašmasāža ar tūlītējiem acīmredzamiem un jūtamiem rezultātiem, kas sniegs Tev instrumentus sejas liftingam un grumbiņu izlīdzināšanai pašai savām rokām. Pašai savs “skaistumkopšanas salons” mājas apstākļos.

Izmaksas

Kopējās izmaksas:

Gardās maltītes  -  50 EUR (pusdienas, vakariņas, brokastis)

Nakšņošana  -  60 EUR 

6 nodarbības - 100 EUR​

KOPĀ -  210 EUR

 

 ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS ŠODIEN TEV!

Tikai 133 EUR

Pieteikšanās līdz 16.aprīlim

Candles

Jūsos mājo sapnis, kas lēnām sit takti pats savā ritmā. Tas grib tikts saklausīts. Kad tad būs izdevies, to uzreiz zināsiet! Jūsu dvēseles miers tiks ietverts prasmē soļot un dejot savā autentiskajā ritmā.

Esi Tu pati.
/Bronija Vēra/

Vairāk informācijas pa tālruni - 26558085 (Jana)

© 2012 by Ravindra. All rights reserved

  • w-tbird
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now